NIE KUPUJ, ADOPTUJ!

Chcesz mieć psa lub kota? Zapraszamy do naszego schroniska i znalezienia swojego czworonożnego przyjaciela. Pamiętaj – adoptując ratujesz życie danemu zwierzęciu!

Zobacz więcej

DOŁĄCZ DO NAS JAKO WOLONTARIUSZ!

Psiaki wychodzą na spacery gdy wyprowadzają je wolontariusze, więc nie zwlekaj! One czekają na Twoją pomoc! Spacery sprawiają psiakom wiele radości i wnoszą trochę szczęścia w ich smutne schroniskowe życie.

Zobacz więcej

WITAMY NA STRONIE SCHRONISKA

Dzięki naszej stronie dowiesz się wszelkich informacji o schronisku, sposobie adopcji zwierzaków, możliwościach pomocy oraz poznasz naszych podopiecznych.

Zobacz więcej

POMÓŻ NAM POMAGAĆ!

Każda, nawet najmniejsza pomoc jest wielkim darem dla zwierząt w schronisku. Klikając w „Zobacz więcej”, dowiesz się w jaki sposób możesz nam pomóc. Każda okazana pomoc zostanie przez nas przyjęta z wdzięcznością.

Zobacz więcej

ZOSTAŃ WIRTUALNYM OPIEKUNEM

Marzysz o adopcji psa lub kota lecz nie masz możliwości tego zrobić? Możesz zostać wirtualnym opiekunem jednego z naszych podopiecznych poprzez wirtualną adopcję.

Zobacz więcej

Zapraszamy na Majówkę do Schroniska!

Posted on: Kwiecień 25th, 2017 by admin No Comments

schmaj
Podziękowania dla wolontariuszy i firmy Robimy Reklamy z Witaszyc za pomoc w przygotowaniu plakatu.

Zmiana godzin otwarcia schroniska od 1 kwietnia

Posted on: Marzec 29th, 2017 by admin No Comments

Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 kwietnia 2017 r. Schronisko będzie otwarte od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7:00-18:00 (adopcje do godziny 17:00). Serdecznie zapraszamy!

Gwiazdka dla Bezdomniaka

Posted on: Listopad 25th, 2016 by admin No Comments

ad-300x250dddd

Miło nam poinformować, że Schronisko w Radlinie ponownie dołączyło do internetowej akcji „Gwiazdka dla Bezdomniaka”, dzięki której można pomóc naszym podopiecznym nie wychodząc z domu. Wystarczy wejść w poniższy adres strony klikając: TUTAJ  i zakupić wybraną karmę. Całość zakupionej przez Państwa karmy zostanie przekazana zwierzętom z naszego Schroniska. Akcja trwa do 24 grudnia 2016 roku. W imieniu naszych podopiecznych prosimy o pomoc i tym samym zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „Gwiazdka dla Bezdomniaka”.
Zostań Świętym Mikołajem i podaruj bezdomnym zwierzakom karmę na zimę! Wszystkim osobom, które okażą pomoc serdecznie dziękujemy!

Dary od ZooPlus.pl

Posted on: Listopad 24th, 2016 by admin No Comments

zooplus

Uprzejmie informujemy, że dotarła do naszego Schroniska kolejna ogromna paczka podarunkowa dla naszych podopiecznych ze sklepu ZooPlus.pl! Nasze zwierzaki otrzymały od ZooPlus już po raz kolejny karmę wysokiej jakości, zabawki, smycze, obroże i wiele innych podarunków. W imieniu Zarządu TOZ w Jarocinie, Pracowników i Wolontariuszy Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Radlinie serdecznie dziękujemy ZooPlus.pl za przekazane dary dla naszych podopiecznych.

Podziękowania również dla Zarządu Głównego TOZ w Warszawie, który przyczynił się do pomocy naszemu Schronisku.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z dostawy podarunków:
dsc_0067dsc_0057dsc_0050dsc_0026img_3923img_3922dsc_0070

Zebranie członków TOZ

Posted on: Czerwiec 5th, 2016 by admin No Comments

Uprzejmie informujemy, że w dniu 18 czerwca 2016 r. o godzinie 12:00 w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Radlinie odbędzie się zebranie członków TOZ Oddział Jarocin. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

Godziny otwarcia – zmiany

Posted on: Maj 6th, 2016 by admin No Comments

Uprzejmie informujemy, że od dnia dzisiejszego Schronisko jest czynne w następujących godzinach:

Poniedziałek-piątek: 7:00-19:00 (adopcje do godziny 18:00)
Sobota-niedziela: 7:00-17:00 (adopcje do godziny 16:00)

Zapraszamy!