Wirtualne adopcje

Wirtualne adopcje – ogólne zasady:

1. Wirtualne adopcje to inaczej adopcje internetowe – na odległość.
2. Możesz przygarnąć psa lub kota wirtualnie, deklarując dowolną comiesięczną wpłatę (np. 30zł) na rzecz wybranego przez siebie psa/kota, którego fotografia znajduje się pod poniższym tekstem lub w galerii zdjęć. Przed tego rodzaju pomocą, napisz do nas wiadomość mail (schronisko_radlin@op.pl).
3. Sam(a) wybierasz zwierzę, którym chcesz się zaopiekować.
4. Pomoc w postaci wirtualnej adopcji mogą udzielać osoby prywatne, ale także firmy, klasy ze szkół i grupy osób.
4.Miesięczny koszt utrzymania psa jest dobrowolny, a pieniądze na ich utrzymanie należy wpłacać na konto naszego schroniska: Bank Spółdzielczy w Jarocinie: 77 8427 0009 0020 0383 2000 0003. Na przelewie należy podać numer mikroprocesora lub statystyczny lub też imię zwierzęcia. Wszystkie dane znajdują się pod zdjęciem danego zwierzęcia.
5.Jeśli zdecydujesz się na wirtualną adopcję któregoś z naszych zwierząt, informacja o tym, wraz z Twoim imieniem zostanie umieszczona na naszej stronie pod jego zdjęciem w momencie otrzymania przez nas potwierdzenia z banku o wpłacie.
6.Będziesz miał(a) prawo do wybrania imienia swojemu podopiecznemu, jeżeli dane zwierze jeszcze go nie ma.
7.Najważniejszym zadaniem dla nas jest znalezienie domu dla możliwie największej ilości zwierzaków. Dlatego zastrzegamy sobie prawo oddania Twojego podopiecznego nowemu opiekunowi, który zdecyduje się na jego rzeczywistą adopcję. Gdy Twój podopieczny zostanie zaadoptowany, niezwłocznie poinformujemy Cię o tym fakcie, a Ty jeśli będziesz chciał(a) możesz objąć tą formą opieki kolejne zwierzę.
8. Pamiętaj też, by zgłosić nam, jeśli nie będziesz w stanie dłużej płacić na utrzymanie swojego podopiecznego (zrezygnować możesz w każdej chwili). Być może ktoś inny go wybierze i obejmie pupila wirtualną opieką.Swoje dane oraz numer identyfikacyjny psa, którego chciałbyś objąć taką formą opieki prosimy wysyłać na nasz adres mail: schronisko_radlin@op.pl

WAŻNE!

Adopcja wirtualna stanowi pomoc dla wszystkich zwierząt, a nie konkretnego psa/kota, który w danej chwili jest zdrowy, a jego potrzeby są zaspokajane przez Schronisko. W zależności od bieżących potrzeb, pieniądze mogą być wydane na skomplikowane i drogie leczenie zwierzaka, na specjalistyczną karmę, rekonwalescencję itp.

Zwierzęta, które znalazły wirtualnych opiekunów: